Каталог

в корзину

Корзина покупок
Перейти в корзину  Продолжить покупки
Струни для електрогітари La Bella

Струни для електрогітари La Bella

Вид:
Показать:
Сортировка:
«В майбутньому струни з захисним покриттям не матимуть покриття» Під таким девізом компанія La Bella, один з перших виробників струн у світі, представила результат свого підходу до «продовження життя» гітарних струн, застосувавши більш досконалу технологію, ніж просто покриття їх с..
696.90 грн.
Струни для електрогітари La Bella 600L Jazz Tapes Опис струн La Bella 600L Jazz Tapes Струни для електрогітари La Bella 600L Jazz Tapes Технічні характеристики La Bella 600L Jazz Tapes : Натяг: Light Кількість струн: 6 Калібр: .012, .015, .028W, .038, .048, .056..
980.82 грн.
Струни для електрогітари La Bella 600M Jazz Tapes Опис струн La Bella 600M Jazz Tapes Струни для електрогітари La Bella 600M Jazz Tapes Технічні характеристики La Bella 600M Jazz Tapes : Натяг: Medium Кількість струн: 6 Калібр: .014, .018, .036W, .046, .056, .06..
980.82 грн.
Призначені для блюзового стилю гри Опис струн La Bella EL-BL LA BELLA EL-BL - струни для електрогітари зі сталевою серцевиною і нікельованої обмоткою, серія Nickel-Plated Round Wound. Призначені для блюзового стилю гри. Технічні характеристики La Bella EL-BL Серія Nickel-P..
298.51 грн.
Призначені для блюзового стилю гри Опис струн La Bella EL-BM LA BELLA EL-BL - струни для електрогітари зі сталевою серцевиною і нікельованої обмоткою, серія Nickel-Plated Round Wound. Призначені для блюзового стилю гри. Технічні характеристики La Bella EL-BM Серія Nickel-Plated..
298.51 грн.
Призначені для блюзового стилю гри Опис струн La Bella EL-M LA BELLA EL-BL - струни для електрогітари зі сталевою серцевиною і нікельованої обмоткою, серія Nickel-Plated Round Wound. Призначені для блюзового стилю гри. Технічні характеристики La Bella EL-M Серія Nickel-Plated R..
298.51 грн.
Комплект струн для електрогітари 009 - 042 Опис струн La Bella EL-XL Струни чудово збалансовані. Зроблені з кращих матеріалів. Яскравий звук в поєднанні з гнучкістю матеріалу і тривалості звучання тону робить вибір струн відповідним різнобічним запитам гітариста. Технічні характерист..
298.51 грн.
Серія HRS 7-String пропонує виконавцям добре збалансовані набори для буль-яких настройок. Сконструйований з товстим ядром, набір коректує натяг, зберігаючи відчуття та обертони для гітарних соло у вищому регістрі. Опис струн La Bella HRS-71 Nickel-Plated Round Wound – 7-String, 09-64 Се..
427.57 грн.
Струни для електрогітар HRS-серії .010-.064 Опис струн La Bella HRS-72 Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Ці струни з нікельованої сталі та круговою обмоткою є надзвичайно гнучкими та забезпечують чудове звучання. Те..
427.57 грн.
Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Опис струн La Bella HRS-L Nickel-Plated Round Wound – Light 09-46 Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Ці струни з нікельован..
291.78 грн.
Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Струни з нікельованої сталі кругової обмотки є супер-гнучкими. Опис струн La Bella HRS-LTHB Nickel-Plated Round Wound – Light Top Bottom Heavy 10-52 Струни для електрогітар HRS-серії відріз..
291.78 грн.
Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Опис струн La Bella HRS-M Nickel-Plated Round Wound – Medium 10-48 Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Ці струни з нікельова..
291.78 грн.
Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Опис струн La Bella HRS-R Nickel-Plated Round Wound – Regular 10-46 Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Ці струни з нікельов..
317.59 грн.
Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Опис струн La Bella HRS-XL Nickel-Plated Round Wound – Extra Light 09-42 Струни для електрогітар HRS-серії відрізняються дуже яскравим звучанням та тривалим терміном дії. Ці струни з нік..
291.78 грн.
Набір SUPER ALLOY 52 звернений до сучасних гітаристів, адже ці струни є водночас і яскравого звучання, і міцні. Новий дизайн зовнішньої обкрутки містить високий відсоток заліза - 48%. Збільшуються магнітні властивості струн і, таким чином, зростають їхні електронні реакції. Сплав обмотки містить так..
338.91 грн.