в корзину

Корзина покупок
Перейти в корзину  Продолжить покупки
Дим

Дим

Вид:
Показать:
Сортировка:
Новинка від нашої компанії. Fog Eco - це рідина для диму, у якій відсутні додаткові добавки, такі як барвник та ароматизатор. Як і звичайні рідини, FOG ECO буває трьох видів - LIGHT, MEDIUM та HARD. Вид рідини ви вже обираєте за Вашим бажанням під час оформлення замовлення. ..
207.41 грн.
Створює ефект супер-густого, стійкого та довготривалого диму, для відкритих площадок та приміщеннь з потужною вентиляцією. Ідеально підходить для шоу на відкритому повітрі. Рідина забарвлена в червоний колір. Об'єм каністри - 5 літрів ..
248.89 грн.
Рідина для диму швидкого розсіювання, для приміщень із слабкою або з відсутньою вентиляцією. Створює ефект легкого туману, ідеальний для світлових спецефектів і лазерних шоу. Підходить як для генераторів диму, так і для генераторів туману. Рідина пофарбована в жовтий колір. Об'єм каністри - 5 літрів..
207.41 грн.
Економна рідина, створює ефект диму середньої густини. Універсально підходить для відкритих та закритих приміщеннь з вентиляцією середньої потужності. Рідина забарвлена в синій колір. Об'єм каністри - 5 літрів ..
228.15 грн.